O nas

Działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w marcu 2000 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonywaniu instalacji teletechnicznych, systemów zabezpieczenia i kontroli takich jak: systemy alarmowe, systemy sygnalizacji pożaru, telewizja przemysłowa. Ten dział w firmy cały czas funkcjonuje i rozwija się podejmując nowe wyzwania. Pracownicy tego działu są także dużym wsparciem dla działalności związanej w windami i podnośnikami.

W kolejnych latach, koncentrując się ogólnie na usługach dla budownictwa, firma powiększała swoją ofertę i znalazły się w niej zaawansowane technicznie systemy kontroli dostępu, szlabany parkingowe, automatyka do bram, bramy przemysłowe a także urządzenia tzw. transportu bliskiego czyli windy osobowe, windy towarowe, windy dla niepełnosprawnych, podnośniki i suwnice.

Dziś Grupa Tomczak to firma, która jest w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami związanymi w urządzeniami transportu bliskiego to zapraszamy do kontaktu.